Турнир

УЧАСТИЕ НА ФУТБОЛИСТИТЕ ОТ ЦСОП "П.Р.СЛАВЕЙКОВ", ПОД РЪКОВОДСТВОТО НА НИКОЛА ГОГОВ-УЧИТЕЛ ПО ФВС,В ПРИЯТЕЛСКА СРЕЩА С МОМЧЕТАТА ОТ ЦЕНТЪР ЗА НАСТАНЯВАНЕ НА БЕЖАНЦИ. СРЕЩАТА Е ИНИЦИИРАНА ПО ПОВОД ЗАСНЕМАНЕТО НА ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ НА БНТ,ФИНАНСИРАН ОТ УНИЦЕФ.